Team | The International Academy of Osteopathy IAO

Team

Het IAO® team staat elke weekdag klaar voor al jouw vragen. Je kan ons telefonisch, via mail of via het contactformulier bereiken. Ons kantoor bevindt zich in Gent (België).

Directeurs

Grégoire Lason IAO osteopathy International Academy of Ostoepathy

Grégoire Lason (CEO)
MSc. Ost. (University of Applied Sciences)

 Luc Peeters IAO osteopathy The International Academy of Osteopathy

Luc Peeters (CEO)
MSc. Ost. (University of Applied Sciences)

Vice - Directeurs

David Barrix
David Barrix
MSc. Ost. (University of Applied Sciences)

 David Lewillion osteopathy IAO osteopathie
David Lewillion
B.Sc. (Hons) Ost. Med.

Gunther Barty IAO
Gunther Barty
MSc. Ost. (University of Applied Sciences)

Johan Schelpe
Johan Schelpe
MSc. Ost. (University of Applied Sciences)

Jo Parmentier IAO
Jo Parmentier
MSc. Ost. (University of Applied Sciences)

Lieven Rouffaer IAO
Li
even Rouffaer
MSc. Ost. (University of Applied Sciences)

 
Pete
r Frassmann
MSc. Ost. (University of Applied Sciences)

Priska Wikus Vice principal IAO osteopathie
Priska Wikus
MSc. Ost. (University of Applied Sciences)

Stephan Klemm IAO osteopathie
Stephan Klemm
MSc. Ost. (University of Applied Sciences)


Tobias Strobl
MSc. Ost. (University of Applied Sciences)

Medewerkers

Anaïs Lason (COO)

Mail: anais.lason@osteopathy.eu

Anneke De Clerck (CFO)

Mail: anneke.declerck@osteopathy.eu

Birgit Ebert (Presales consultant)

Mail: birgit.ebert@osteopathy.eu

Charlotte Derez (Customer Service Consultant & Event Planner)

Mail: charlotte.derez@osteopathy.eu

De Almeida Araujo Ferri Flavia (Hygiënisch assistente)

Edgar Brüll (Full-time customer service consultant)

Mail: edgar.bruell@osteopathy.eu

Inge Roman, PhD. (Head of Research)

Mail: inge.roman@osteopathy.eu

Irmgard Van De Putte (Presales consultant & market analyst)

Mail: irmgard.vandeputte@osteopathy.eu

Johnny De Proost (ICT-Consultant)

Mail: support@osteopathy.eu

Kim De Witte (Functional Analyst)

Mail: kim.dewitte@osteopathy.eu

Kornelia Stendal (Cash/Credit Collection)

Mail: kornelia.stendal@osteopathy.eu

Lio De Raedt (Customer service assistant)

Mail: lio.deraedt@osteopathy.eu

Lira Fonseca Nunes Mattos Valdelis (Hygiënisch assistente)

Michiel Mens, B.Sc. (Hons) Ost. Med. (Head of postgraduate courses)

Mail: michiel.mens@osteopathie.eu

(Planning & programmation consultant)

Mail: planning@osteopathy.eu

Patrick Vermassen (Senior Accountant)

Mail: patrick.vermassen@osteopathy.eu

Sarah De Vreese (Junior Accountant)

Mail: sarah.de.vreese@osteopathy.eu

Simone Weber (Part-time customer service consultant)

Mail: customerservice@osteopathy.eu

Wouter van Stee, MSc. Ost. (Head of Pediatric Osteopathy)

Mail: wouter.vanstee@osteopathie.eu

Yanni Engels (Logistics Consultant)

Mail: logistics@osteopathy.eu